Strona startowa » Aktualności » NOWY PROJEKT / KURS TAŃCA W MNW

NOWY PROJEKT / KURS TAŃCA W MNW

Facebook

Szanowni Państwo prezentujemy nasz nowy projekt.

Z inicjatywy stowarzyszenia Przyjaciele MNW odbędzie się w Muzeum Bal Karnawałowy w roku 2017. Okres przygotowań do Balu będzie składał się z dwóch zasadniczych części: Wiosna 2016, Jesień 2016.  Sam Bal odbędzie się najprawdopodobniej w poniedziałek, 27 lutego 2017 roku.

Aby odpowiednio przygotować się do tak uroczystego wydarzenia planujemy jeszcze wiosną tego roku podjąć następujące działania. Kurs Tańca dla par w Muzeum Narodowym w Warszawie zakończony spotkaniem opartym tematycznie o zbiory Muzeum dotyczące tańca i balów.

– cele: dobra zabawa, poszerzenie i integracja środowiska zgromadzonego wokół warszawskiego Muzeum Narodowego, przebudowa wizerunku MNW w stronę atrakcyjnego miejsca kultury, nauka tańca w parach przygotowująca uczestników do nadchodzącego Balu,

– miejsce: hol główny Gmachu Głównego Muzeum Narodowego w Warszawie,

– częstotliwość, dzień tygodnia i czas trwania: raz w tygodniu, w poniedziałek, po zamknięciu Muzeum dla zwiedzających, o godzinie 19:30,

– start i zakończenie: początek 22 lutego, koniec w połowie czerwca 2016 roku.

– liczba zajęć: przewidujemy 14 spotkań po 1,5 godziny każde. Założenie uwzględnia możliwość odwołania 1-2 zajęć z powodów niezależnych od organizatora.

– organizator: stowarzyszenie Przyjaciele Muzeum Narodowego w Warszawie i grupa trenerów tańca towarzyskiego pod wodzą Piotra Lewandowskiego mistrza tańca, choreografa, założyciela systemu Pro-Am w Polsce.

– program: nauka będzie obejmować taniec w parach oraz ogólną umiejętność poruszania się na parkiecie. W programie zajęć znajdzie się m.in. nauka prowadzenia i podążania, podstawy tańców takich jak: walce angielski i wiedeński, tango argentino, foxtrot oraz tańce użytkowe. Zajęcia będą prowadzone przez parę zawodowych instruktorów. Zwieńczeniem kursu będzie spotkanie uczestników, otwarte dla wszystkich chętnych.

– warunki uczestnictwa: kurs przeznczony jest wyłącznie dla członków stowarzyszenia Przyjaciele MNW (szczegóły na http://przyjacielemnw.pl/przywileje-czlonkow-stowarzyszenia-przyjaciol-mnw/). Koszt wiosennego Kursu Tańca wynosi 1.000 PLN od osoby. Patroni MNW otrzymają 25% upust. Emeryci, renciści, studenci, uczniowie oraz pracownicy MNW będą mogli uzyskać 30% niezależnie od rodzaju wybranego członkostwa, a Darczyńcy MNW 50% zniżkę.

– inne:

  • W przypadku nie posiadania partnera jest możliwość uczestniczenia w zajęciach z zawodowym tancerzem/tancerką na stałe lub okresowo. Koszty do ustalenia indywidualnie.
  • Uczestnicy Kursu Tańca będą mogli korzystać z parkingu przed wejściem głównym do Muzeum Narodowego.
  • Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy! 

W przypadu pytań lub chęci zapisu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem  693 216 876 lub kontakt mailowy na adres stowarzyszenie@przyjacielemnw.pl