Przekaż 1,5 % podatku na rzecz Stowarzyszenia

Szanowni Państwo,

Od tego roku Stowarzyszenie Przyjaciele Muzeum Narodowego w Warszawie jest Organizacją Pożytku Publicznego (OPP), zatem każdy podatnik może przekazać nam swoje 1,5% podatku.

Nasz numer KRS 0000284869

Środki z 1,5% podatku za 2022 rok przeznaczymy na finansowanie konserwacji dzieł sztuki z kolekcji Muzeum Narodowego w Warszawie.

Przychodząc do Muzeum często nie zdajemy sobie sprawy jak długą i kosztowną drogę przechodzi dzieło sztuki przed pojawieniem się na ekspozycji, by zaprezentować swoje najlepsze oblicze. W tym roku będziemy chcieli przybliżyć Państwu ten proces i wspólnie zadbać o trwałość wybranych obrazów z kolekcji Muzeum.

1,5 % podatku mogą przekazać ryczałtowcy – PIT 28, przedsiębiorcy – PIT 36, przedsiębiorcy – liniowcy – PIT 36L, pracownicy – PIT 37, inwestorzy giełdowi – PIT 38, osoby, które sprzedały nieruchomość – PIT 39.

Przekazując 1,5% z PIT-u każdy może skierować pieniądze do organizacji, której cele uważa za ważne. Wybierając Stowarzyszenie Przyjaciele MNW wspierają Państwo nasze działania na rzecz Muzeum Narodowego w Warszawie, a dzięki Państwa dobroczynności wspólnie możemy zadbać o trwałość kolekcji.

Mamy nadzieję, że z Państwa pomocą uda nam się zaopiekować wybranymi dziełami sztuki z kolekcji Muzeum Narodowego w Warszawie.  

Wszystkim dotychczasowym Darczyńcom serdecznie dziękujemy.
Razem możemy więcej!

Nasz KRS 0000284869