SKARBY MUZEUM NARODOWEGO W WARSZAWIE 2.12.2019 aukcja adopcji

W poniedziałek, 2 grudnia 2019 roku, o godzinie 19.00, w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego organizujemy pierwszą publiczną aukcję adopcji skarbów Muzeum Narodowego w Warszawie. Jest to także inauguracja IV edycji projektu „Spragnieni Piękna”.
NA CZYM POLEGA AUKCJA ADOPCJI?

Jest to połączenie przyjemności – zaadoptowania ulubionego obrazu i powiązania z nim nazwiska swojego lub bliskich (rodziców, dzieci, wnuków) oraz pożytku – przekazania środków na potrzeby Muzeum Narodowego w Warszawie. Adopcja może być prezentem na różne okazje. Zaadoptować może nie tylko osoba prywatna, ale także firma. Treść tabliczki, która zawiśnie obok dzieła przez cały okres adopcji, będzie ustalana z donatorem.

Do pięciu obiektów skomponowaliśmy wykwintne kolacje przygotowane przez pięciu warszawskich restauratorów. W kolacji, oprócz zaproszonych przez donatora gości, weźmie udział kurator galerii, w której znajduje się zaadoptowane dzieło sztuki.

24 EKSPONATY

Na pierwszą aukcję przygotowaliśmy 24 eksponaty, które po kolei wymienione dostępne są w linku poniżej. 

W aukcji najlepiej uczestniczyć osobiście, ale można też telefonicznie z pomocą Desy, która jest współorganizatorem aukcji, albo za pośrednictwem artinfo.pl.

Serdecznie zapraszamy!

SKARBY MUZEUM NARODOWEGO W WARSZAWIE 2.12.2019 aukcja adopcji
MIEJSCE AUKCJI

GMACH GŁÓWNY, MUZEUM NARODOWE W WARSZAWIE
ALEJE JEROZOLIMSKIE 3, 00-495 WARSZAWA